Ödeme ve Teslimat

1. Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) Yaparak

Aşağıdaki banka hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası

İkitelli Şubesi – Şube Kodu : 756
Hesap No : 73843984
IBAN : TR26 0006 7010 0000 0073 8439 84
Hesap Sahibi : NİSMA AMBALAJ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Ziraat Bankası

Aykosan İkitelli / İstanbul Şubesi – Şube Kodu : 2526
Hesap No : 2526/94966004-5001
IBAN : TR 5100 0100 2526 9496 6004 5001
Hesap Sahibi : NİSMA AMBALAJ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

2. Sitemiz Üzerinden Kredi Kartlarınız ile ya da E-tahsilat ile Ödeme

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da  vade farklı uygulanarak taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

E-tahsilat ile ödemelerde kullanılan İyzico ödeme aracısı sayesinde uzaktan tahsilat yöntemi ile KDV dahil toplam fatura tutarını tarafınıza SMS ya da E-posta ile gönderilecek ödeme link ile ödeyebilirsiniz.

3. Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Nisma Ambalaj İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 7 iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

4. Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. kargo firmasıyla ya da D-Fast Dağıtım Hizmetleri ve Lojistik Anonim Şirketi ya da belirlenecen nakliye aracıyla ya da kendi araçlarımız ile gönderilecektir. Stoktan hazır teslimat yapılacak siparişleriniz onaylandıktan sonra 24 saat içerisinde kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

5. Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda ödemesi gerçekleşmeyen sipariş ile ilgili siparişi veren kişi ile iletişime geçilmektedir.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı a sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen bunlara dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise; hazırlamış olduğunuz tutanak dosyasını en kısa zamanda [email protected] e-posta adresine ait Destek Birimine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.