Logo Baskılı Kargo Poşeti Nasıl Hazırlanır?

Logo Baskılı Kargo Poşeti Nasıl Hazırlanır?

Logo baskılı kargo poşetleri, işletmenizin markasını tanıtmak ve ürünlerinizi gönderirken profesyonel bir görünüm sunmak için harika bir yol olabilir. İşte logo baskılı kargo poşetleri yapmanıza yardımcı olacak adımlar :

1- Tasarımı Hazırlayın :

İlk adım, kargo poşetinizin üzerine basılacak olan logoyu ve tasarımı hazırlamaktır. Logo ve tasarımınızın dijital bir formatı olmalıdır (genellikle SVG, AI veya EPS gibi vektör formatları tercih edilir). Profesyonel bir grafik tasarım programı kullanarak veya bir grafik tasarım hizmetinden yardım alarak kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz. İşin içinden çıkamadınız mı? Nisma Ambalaj’ın ücretsiz tasarım desteği özelliği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2- Kargo Poşeti Seçimi :

Logo baskılı kargo poşetleri için uygun bir poşet türü seçmelisiniz. Plastik veya kağıt kargo poşetleri yaygın olarak kullanılır. İşletmenizin ihtiyaçlarına ve çevresel değerlerinize göre bir seçim yapmalısınız. Ayrıca renkli ve buzlu şeffaf görünümlü olarak da seçim yapabilirsiniz.

3- Baskı :

Profesyonel baskı hizmeti de veren ambalaj şirketlerini tercih edebilirsiniz. Nisma Ambalaj ile size özel logolu kargo poşetlerine tek bir tık’la sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken logonuzu sipariş oluştururken web sitemize yüklemek.

4- Miktarı Belirleyin :

Kaç adet logo baskılı kargo poşeti ihtiyacınız olduğunu belirleyin. Toplu siparişler genellikle birim fiyatı düşürebilir, bu yüzden işinizi büyütme planlarınızı göz önünde bulundurarak sipariş vermek mantıklı olabilir. En düşük 1000 adete kadar sipariş verebilirsiniz.

5- Siparişi Verin :

Logo baskılı kargo poşeti için tüm düzenlemeler hazır olduktan sonra artık sipariş verebilirsiniz. Baskı öncesi onay almayı unutmayın.

6- Teslimat ve Kullanım :

Kargo poşetleriniz hazır olduğunda, işletmeniz için kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürünlerinizi bu poşetlere paketleyerek müşterilere gönderirken markanızı tanıtmış olursunuz.

Logo baskılı kargo poşetleri, işletmenizin profesyonel bir imajını yansıtmanın yanı sıra marka bilinirliğini artırmanıza yardımcı olabilir. Bu nedenle, tasarımınızın dikkat çekici ve etkili olmasına özen gösterin. Kargo poşeti ve diğer tüm ambalajlama süreçlerinde Nisma Ambalaj yanınızda.

Son yazılan içerikler

Vakumlu Hurç Nasıl Kullanılır?

Vakumlu Hurç Nasıl Kullanılır?

Vakumlu hurçlar, evdeki ve işyerlerindeki büyük eşyaların taşınması ve depolanması için son derece kullanışlı araçlardır. Bu cihazlar, eşyaları veya yiyecekleri

KAYIT OL
Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi ziyaret ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.