Kampanyalar

Devam eden kampanyalar
Yorum yaptıkça kazanın!

10 TL Para Puan!

Siparişinizi teslim aldıktan sonra kayıtlı e-posta hesabınıza gönderilen yorum paylaşma linkine tıklayabilir ya da sipariş verdiğiniz ürün içerik sayfasındaki yorum alanından yorum yapan tüm müşterilerimize 10 TL Para Puan hediye! Nisma Ambalaj kampanya koşullarını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Yeni Üye Olan Kullanıcılara

10 TL Para Puan Hediye!

Yeni üye olan müşterilerimize alışverişlerinizde kullanabilecekleri 10 TL Para Puan hediye! Üye olmak için şimdi tıklayın. Nisma Ambalaj kampanya koşullarını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Kaçırdığınız kampanyalar
Logo Baskılı Kargo Poşetlerinde Geçerli

%10 net indirim!

Logo baskılı kargo kargo poşeti kategorisinde 15 Temmuz 2023 tarihine kadar yapacağınız tüm alışverişlerde %10 net indirim fırsatı başladı! Kampanyaya katılmak için sepet ya da ödeme sayfasında 749198 kampanya kodunu kullanmanız gerekmektedir. Her kullanıcı kampanya kodunu 1 defa kullanabilir. Nisma Ambalaj kampanya koşullarını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Cepsiz Kargo Poşetlerinde Geçerlidir.

%10 net indirim!

Cepsiz kargo poşeti kategorisinde 30 Haziran 2023 tarihine kadar yapacağınız tüm alışverişlerde %10 net indirim fırsatı başladı! Kampanyaya katılmak için sepet ya da ödeme sayfasında 571058 kampanya kodunu kullanmanız gerekmektedir. Her kullanıcı kampanya kodunu 1 defa kullanabilir. Nisma Ambalaj kampanya koşullarını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

22x30+5 Cepsiz Kargo Poşeti Ürününde Geçerlidir.

%20 net indirim!

22x30+5 Cepsiz Kargo Poşeti ürünümüzde 100 adet sipariş veren tüm kullanıcılarımıza net %20 indirim fırsatı devam ediyor. Kampanya 15 Mayıs 2023 tarihine kadar geçerlidir. Nisma Ambalaj kampanya koşullarını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.