Müşteri portföyümüzü 6 ayda 23 katına çıkardık!

40 seneyi aşkın tecrübeye sahip yönetim kadrosu ile Nisma Ambalaj, 2020 yılında faaliyete başlamıştır. Sahip olduğu üretici kimliği ve çözüm ortaklarıyla beraber günümüzün ihtiyaçları dahilinde; fatura cebi, baskılı/baskısız kargo poşeti, koli, streç film gibi geniş ürün skalasında satış yapmaktadır.

Başta Türkiye genelinde olmak satış ve pazarlama faaliyetlerini yurt dışı pazarında da hayata geçirmiştir. Farklı sektörlere, Türkiye ve dünya genelinde bir çok farklı noktada yer alan müşterilere hizmet vermektedir. Üretim sürecinde birinci sınıf kalite hammadde kullanmakta olup, gelecek nesillere sağlıklı bir dünya bırakmak için doğada çözünen malzemeler kullanılmaktadır.

Günümüzde talebin artması ve e-ticaret sektörünün yükselişte olması ile sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip ederek ulaşılabilir ambalaj ve paketleme ürünlerini küçük ve büyük ölçekli tüm firmalarla buluşturmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyetinin en değerli yatırım olduğunu biliyoruz

Büyük ve küçük işletmeler için ulaşılabilir gönderi ve paketleme ürünleri online alışveriş sitesi!

Müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda kaliteli hizmetten ödün vermeden, yaratıcı çözümlerle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamamız gerektiğine inanıyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak ve ihtiyaca yönelik çözümlerle daima sürdürülebilir olmasını hedefliyoruz.
KALİTE GARANTİSİ

Kaliteden ödün vermiyoruz, bu yüzden her zaman ürünlerimizin arkasındayız.

SİZE ÖZEL BASKI SEÇENEĞİ

Baskıya uygun olan ambalaj ürünlerine marka kimliğinizi yansıtabilirsiniz.

TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ

Kredi kartı ile taksitle alışveriş yapın, naktiniz size kalsın.

HIZLI TESLİMAT

15:00’e kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.