Gösterilen sonuç sayısı: 6

Baskılı Fatura Cebi

Fatura Cebi fiyatları, fatura cebi çeşitleri ve yapışkanlı fatura cebi ürünleri burada! Fatura Cebi ürünlerini doğrudan üreticiden satın alın.

Fatura cebievrak cebikoli cebi gibi farklı isimlerde bilinmektedir. Fatura cebi farklı ölçülerde bulunur. Bu ölçüler 33×25 26×19, 25×14, 18×14 ölçüleridir. Ayrıca kullanıcılar arama yaparken 26*1925*14, 18*14 olarak da aramaktadır. İstanbul’da üretici konumda olan Nisma Ambalaj online alışveriş sitesinden Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme kolaylığı sunan Nisma Ambalaj, müşterilere en iyi hizmeti vermek için çalışmalarına devam ediyor.

Kendinden yapışkanlı  olan ürün -15 dereceye kadar yapışkan özelliğini korumaktadır. Üretim aşamasında kullandığımız birinci sınıf kalitedeki ürünler ile irsaliye, fatura, garanti belgesi ve diğer evraklarınız zarar görmeden, kaybolmadan alıcısına ulaşmaktadır. İrsaliye cebi olarak da bilinen ürünümüz e-ticaret yapan firmalar tarafından tercih edilmektedir. Kargo şubeleri tarafından da oldukça yoğun kullanılan cepçik sayesinde kargo taşıma sırasında evraklarınızın kaybolmadan alıcısına teslim edilmesini sağlar. Böylece müşterilerinizin memnun olduğu bir alışveriş deneyimi sunarsınız.