Neden biz?

Nisma Ambalaj Malzemeleri ile İşinize Hız Katın

  • Nisma.com.tr, ambalaj ve gönderi ürünlerini 7 gün 24 saat, en kolay ve güvenli şekilde almanız için özenle hazırlanmıştır. Geniş ürün çeşitliliği ile kargo poşetleri, koli bantları, fatura cebi ürünleri, gıda ambalajları, paketleme ürünleri, koli, kutu, torba ve poşetler gibi ürünleri müşterilerine ulaştırmaktadır.
  • Stokta hazır bulunan birçok ürünle, özel üretim beklemeksizin işinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Özel üretim ürünler için ise termin süremiz ortalama 15-20 gündür. Hızlı teslimat sözümüze son derece sadığız ve ortalama teslim süremiz 2 iş günüdür.
  • Kolay iade ve değişim şartlarımız mevcuttur. İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünleri 14 gün içinde kolayca iade alıyoruz ve iade kargo masrafı tamamen bizim sorumluluğumuzdadır.
  • Fiyat politikamız, ülkemizin ekonomik şartlarına ve döviz kurlarına bağlı olarak değişse de, piyasadaki en rekabetçi fiyatları sunmaktayız. Ürünlerimizde birçok ürünü ürettiğimiz için, fiyatlarımızı düşük tutarak ulaşılabilirliğe odaklanıyoruz.
  • İstanbul içinde ve Türkiye genelinde birçok noktaya hızlı teslimat sağlamaktayız, bu sayede zaman ve yakıt masraflarından tasarruf edebilirsiniz. Müşterilerimize ücretsiz kargo fırsatı sunarak da avantaj sağlıyoruz. Türkiye’nin her yerinden verilen 700 TL ve üzeri siparişlerinizi ücretsiz teslim ediyoruz.
  • Bayi olarak toptan fiyat avantajlarımızdan yararlanabilir ve müşterilerinize uygun fiyatlarla yeni ürünler sunabilirsiniz.