Bizi tanıyın

40 Yıldan Fazla Deneyim

Nisma Ambalaj, 2020 yılında faaliyete başlamış olup 40 seneyi aşkın tecrübeye sahip bir yönetim kadrosuna sahiptir. Üretici kimliği ve çözüm ortaklarıyla birlikte günümüzün ihtiyaçlarına yönelik olarak fatura cebi, baskılı/baskısız kargo poşeti, koli, streç film gibi geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Şirketimiz, Türkiye ve dünya genelinde farklı sektörlere hizmet vermektedir. Üretim sürecinde birinci sınıf kalitede hammadde kullanmakta ve gelecek nesillere sağlıklı bir dünya bırakmak için doğada çözünen malzemeler tercih etmektedir.

Günümüzde talebin artması ve e-ticaret sektörünün yükselişte olması sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip etmemizi gerektiriyor. Böylece ulaşılabilir ambalaj ve paketleme ürünlerini küçük ve büyük ölçekli tüm firmalarla buluşturmak için çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve müşterilerimizin istek ve beklentilerine uygun olarak yaratıcı çözümler sunmak önceliğimizdir. Kaliteli hizmetimizden ödün vermeden, ihtiyaca yönelik çözümler sunarak sürdürülebilir bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.